MENU

Firma

Meble na zamówienie idealnie dopasowane do Twoich wymagań!


Projektowanie, produkcja oraz montaż mebli nie jest zwykłym rzemieślnictwem. To coś więcej. Dla nas jest to sztuka, która powinna jednocześnie być użytkowa i spełniająca wszelkie potrzeb. Na wymiar, zgodnie z Twoimi sugestiami, a także oczekiwaniami. Urzeczywistniamy marzenia o pięknym, harmonijnym wnętrzu poprzez wykorzystanie bardzo dobrych jakościowo, sprawdzonych w praktyce materiałów. To sprawia że nasze realizacje są trwałe i zachowują najwyższe walory wizualne i użytkowe nawet po długim czasie użytkowania!

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia nam sprawną współpracę z klientami na każdym etapie realizacji. Nie boimy się wyzwań! Jesteśmy elastyczni i kreatywni, dopasowujemy ofertę do potrzeb klientów tak aby byli zadowoleni z funkcjonalności, wykorzystania każdego centymetra przestrzeni realizowanej zabudowy. Wyznajemy zasadę, że moda musi iść w parze z funkcjonalnością, dlatego też wszyscy nasi klienci w standardzie otrzymują profesjonalną obsługę i fachowe porady.

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdują się meble na indywidualne zamówienie do domów, mieszkań, firm i instytucji. Meble to nasza pasja, dlatego dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji sprawia, że jakość naszych usług oraz zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem.

ArtiMeble
ArtiMeble
ArtiMeble
 

ArtiMeble - Proces realizacji mebli


1

Pomiar

Nasz doradca wykona w Państwa pomieszczeniu wszystkie niezbędne pomiary. Na tym etapie precyzujemy oczekiwania, tworzymy zarys projektu, dobieramy odpowiednie materiały i akcesoria oraz dokonujemy wstępnej wyceny.

2

Projekt

Przedstawiamy oraz adaptujemy projekt do potrzeb i wymagań naszych Klientów. Wprowadzamy sugerowane poprawki oraz staramy się wypracować najbardziej optymalne oraz ergonomiczne rozwiązania.

3

Realizacja

Przystępujemy do produkcji zlecenia. Podczas całego procesu realizacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Czas wykonania mebli jest kwestią indywidualną i zależy między innymi od ilości, stopnia skomplikowania czy użytych materiałów.

4

Montaż

Po wykonaniu mebli zapewniamy ich transport na miejsce realizacji. Perfekcyjnie wykonany montaż stanowi zwieńczenie całego procesu.

Specjalizujemy się w produkcji mebli na zamówienie. Robimy, to co lubimy!

Nasza oferta
Doradztwo

Doradztwo

Służymy pomocą i poradą

Projektowanie

Projektowanie

Funkcjonalność i indywidualizm

Produkcja

Produkcja

Terminowość, staranność i solidność

ArtiMeble Artur Jarzębak

Mystków 300, 33-334 Mystków

NIP: 7342722668 REGON: 365032230

Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek: 07:00 - 16:00

Biuro: +48 606 783 098
E-mail: biuro@artimeble.pl